Poprzednie wyprawy - Materiały Wideo

Zezwala się na nieodpłatne i nie-ekskluzywne pobieranie, publikowanie i dystrybucję poniżej zamieszczonych materiałów wideo oraz zdjęć – wyłącznie na cele związane z informowaniem o wyprawie „ANTARCTICCIRCLE60S.PL” jachtem Katharsis II dookoła kontynentu Antarktydy wzdłuż 60° szerokości geograficznej południowej, ze startem z Cape Town w RPA, okrążeniem non-stop kontynentu Antarktydy i zakończeniem w Hobart w Australii.  Publikacja wyłącznie za podaniem źródła. Wymagany podpis: „Źródło:  Katharsis II. Wyprawa Dookoła Antarktydy na południe od 60°S”

UWAGA © Wykorzystywanie materiałów wideo oraz/lub zdjęć na jakiekolwiek inne cele niż wymienione wyżej  bez uprzedniej zgody Organizatora Wyprawy jest prawnie zabronione.

4 maja 2015

KATHARSIS II Śmiałkowie którzy pokonali Morze Rossa. Relacja magazynu NEWSWEEK

Relacja filmowa magazynu NEWSWEEK  dot. antarktycznej wyprawy z 2015 roku jachtu Katharsis II) – do położonej najbliżej Bieguna Południowego Ziemi – Zatoki Wielorybiej na Morzu Rossa.
4 marca 2015

“78. RÓWNOLEŻNIK” – Antarktyczna Wyprawa Katharsis II na Morze Rossa

Autorska relacja filmowa wyprawy w styczniu i lutym 2015 roku jachtu Katharsis II (re-edycja filmu grudzień 2017) – do położonej najbliżej Bieguna Południowego Ziemi – Zatoki […]
4 lipca 2013

Mariusz Koper Sylwetka Kapitana – 2013. (Conrady i Rejs Roku)

Portret Mariusza Kopera i opis jego życiowej pasji – żeglarskich wypraw we wszystkich rejonach Ziemi. Realizacja 2013 rok.
20 sierpnia 2012

Katharsis II Northwest Passage 2012 część 2 Arktyka – 2012

Arktyczny rejs Katharsis II legendarnym Przejściem Północno-zachodnim Northwest Passage, część 2 z 2 (Arktyka)
30 lipca 2012

Katharsis II: Northwest Passage – część 1 – Grenlandia 2012

Rejs Katharsis II legendarnym Przejściem Północno-zachodnim Northwest Passage, część 1 z 2 (Grenlandia).